



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OLO - інноваційний продукт, спеціально створений для збагачення інтимного досвіду обох партнерів. Ультратонка товщина презервативів 0.018 мм дарує відчуття максимальної близкості й природності. Гіалуронова кислота в складі лубриканту здатна утримувати вологу в тканинах завдяки своїй високій гігроскопічності. Це допомагає довготривалому зволоженню слизових оболонок і зменшенню сухості також сприяє відновленню клітин і загоєнню мікропошкоджень, що робить її корисною для людей із дискомфортом або подразненням від звичайних змазок.
Поліуретанові OLO 001 - це нове покоління поліуретанових презервативів з підвищеною теплопровідністю.
Вони несуттєві, непомітні і забезпечують високий рівень надійності.
Матеріал: поліуретан
Мастило: на водній основі з гіалуроновою кислотою
Ширина: 55±2 мм.
Довжина: 160±10 мм.
Товщина: 0,018 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Рясна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.018 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 113 ₴

