



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olo Oral – це еволюція в інтимних відчуттях, втілена в новому поколінні ультратонких презервативів товщиною 0,018 мм. Ці преміум презервативи від Olo Oral пропонують не лише надійний захист, але й збудливий смак полуниці, який підсилює приємні відчуття від оральних дотиків, роблячи інтимні моменти неперевершеними.
Ультратонкий і гладкий натуральний латекс високої якості з високою теплопровідністю гарантує швидке передавання тепла для максимально натуральних відчуттів.
М'яка і гладка поверхня презерватива надає комфорт, а упаковка в блістері – легкість відкриття і захист від пошкоджень. Olo Oral sex condoms – це не лише захист, це новий рівень інтимних відчуттів, де оральні ласки у презервативі стають приємними для обох партнерів.
Розміри презерватива:
ширина - 52 мм, довжина - 160 мм, товщина - 0.018 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Смак | Полуниця |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.018 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 222 ₴
- В наявності
- Код: 82211
Презервативи Olo Oral sex condoms 0,01мм зі смаком полуниці оральні ультратонкі 10 штук
222 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
