




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мастурбатор Полуторс Вагіна та анус з подвійною вібрацією CRAZY BULL-JESSICA Приготуйтеся до компактної іграшки з дивовижного матеріалу TPR sexflesh, яка пропонує реалістичні враження в портативному розмірі. Цей бархатисто-м'який мастурбатор має тверді округлі сідниці, перевернуту рожеву кицьку та вузький анальний вхід, здатний задовольнити всі ваші потреби. Яку б дірочку ви не вибрали, ваш член відчують тугий, трохи ребристий тиск, який змусить вас швидко закінчити! Характеристика: Функція: подвійні отвори. Потужність вібрації: 3 батареї типу ААА. Матеріал: TPR ABS. Розмір упаковки (мм): 300*185*120. Довжина: 16 см, ширина 15,5 см, висота 9,5 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 16 см |
| Колір | Тілесний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вибро | З вібрацією |
| Висота | 9,5 см мм |
| Матеріал | TPR (Кібершкіра) |
| Країна походження | Китай |
| Тип батареї | 3 x AAA |
| Ширина | 15,5 см мм |
- Ціна: 2 250 ₴
- В наявності
- Код: BM-009182Z-1
Мастурбатор Полуторс Вагіна та анус з подвійною вібрацією CRAZY BULL-JESSICA
2 250 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


