




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OLO Feeling Ultrathin з кулькою - інноваційний продукт, спеціально створений для збагачення інтимного досвіду обох партнерів. Ультратонка товщина презервативів 0.018 мм дарує відчуття максимальної близкості й природності. Але справжньою сенсацією є стимулюючі силіконові кульки.
Ці кульки розроблені з метою створення неперевершених відчуттів для обох партнерів. Покласти їх всередину презерватива - це перетворити звичайний момент задоволення в справжню симфонію насолоди. Кожен рух стає більш інтенсивним, а взаємні відчуття збільшуються завдяки додатковим рухам кульки.
Гіалуронова кислота замість змазки забезпечує тривалий комфорт, а висока теплопровідність презервативів дозволяє кульці швидко передавати тепло, створюючи при цьому природні відчуття. OLO Feeling Ultrathin - це не просто презервативи, це новий рівень інтимного задоволення.
Розміри презерватива: ширина - 52 мм, довжина - 160 мм, товщина - 0.018 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.018 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |
- Ціна: 267 ₴
- В наявності
- Код: 82154
Презервативи OLO Feeling Ultrathin з кулькою 0,01мм ультратонкі 5 штук
267 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
