-10%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Pasante Sensitive Feel - це ультратонкі презервативи класичної форми, які на 25% тонші за стандартні презервативи. Це допомагає забезпечити максимальне задоволення і комфорт.
З Pasante Sensitive Feel ви зможете відчути більшу близкість до вашого партнера завдяки їх тонкості і надійності.
Розміри презерватива:
довжина: 180 мм,
ширина: 54 мм,
товщина: 0.055 мм.
Це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний захист і одночасно бажає відчути максимум задоволення в інтимних стосунках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasante Healthcare |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.055 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 54 мм |
- Ціна: 120 ₴
- В наявності
- Код: 82118
Презервативи Pasante Sensitive Feel 6 штук тонкі презервативи
133,33 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
