-10%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Презервативи Pasante King Size – це ідеальний вибір для чоловіків з більшим розміром. Якщо вам зазвичай незручно використовувати стандартні презервативи, King Size забезпечить комфорт та надійний захист.
Ці презервативи мають додаткове зволоження для покращення комфорту під час статевого акту. Їх анатомічна форма дозволяє щільно та надійно прилягати до тіла, забезпечуючи відчуття захисту та безпеки.
Презервативи Pasante King Size виготовлені з натурального латексу і мають сертифікати Kite&CE, що підтверджує їхню якість та надійність. Розміри цих презервативів: довжина 200 мм, ширина від 60 мм та товщина 0,065 мм, що робить їх ідеальними для тих, кому потрібен більший розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasante Healthcare |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.065 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 120 ₴
- В наявності
- Код: 82115
Презервативи Pasante King Size XL 20 x 6 см 6 штук великі довгі та широкі
133,33 ₴
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
