-10%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте впевненість і комфорт з Pasante Internal - нелатексними презервативами, спеціально створеними для жінок та адаптованими до їх анатомії. Цей інноваційний продукт має два кільця: внутрішнє, що забезпечує захист під час статевого акту, та зовнішнє, що залишається поза вагіною. З Pasante Internal ви можете контролювати своє статеве здоров'я, не залежачи від партнера, забезпечуючи собі надійний захист.
Наші презервативи виготовлені з синтетичного нітрилового каучуку, що гарантує вашу безпеку і комфорт. Вони тонкі, з розширеною кінцівкою і покриті зволожувальним засобом для найкращого відчуття.
Характеристики:
тонкий матеріал - товщина стінок: 0,050 мм - така сама, як у звичайних презервативів.
розширена кінцівка для надійної фіксації
діаметр: 76 - 90 мм, довжина: 163 - 190 мм
гіпоалергенні
нелатексні
прозорі
покриті засобом для зволоження
PASANTE - це динамічна компанія з Великобританії, на ринку з 1992 року. Процес виробництва презервативів і змазок PASANTE регулярно перевіряється жорсткими тестами, проводимими Британським Інститутом Стандартів. Продукція PASANTE гарантує високий рівень безпеки і якості.
Презервативи мають сертифікати якості CE і ISO.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasante Healthcare |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Поліізопрен |
| Стать | Жіноча |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.05 мм |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 149,40 ₴
- В наявності
- Код: 82087
Презервативи для жінок безлатексні Pasante Internal 1 шт контрацептиви жіночі
166 ₴
149,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

