

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка виготовлена з термопластичної гуми, абсолютно безпечною для здоров'я. Виражена головка і ободок з шипів забезпечать максимально повну стимуляцію стінок піхви. Насадка збільшить довжину і обхват фалоса. Насадку можна використовувати як соло, так і надівши на вібратор або фалоімітатор. Штрих код: 759746157935
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chisa |
| Матеріал | Гума |
| Тип | Насадки на член |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 5 см мм |
| Довжина | 16,2 см мм |
| Розмір | Розмір упаковки: 29 * 9 * 5 см |
| Країна походження | Китай |
| Колір | Тілесний |
- Ціна: 680 ₴

