


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Beginner's harness with 7" cock compatible with all dildo's. The performance pad is constructed from velvetly smooth leather and the adjustable straps are soft nylon for comfortable wear. Durable construction with 2 strong silicone support rings designed for rough play. Штрих код: 735380802158
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blush |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 4 см мм |
| Довжина | 17.7 см мм |
| Колекція | Sx Harnesses |
| Матеріал | ПВХ/Силікон/Нейлон |
| Країна походження | Китай |
| Ширина | 3.5 см мм |
- Ціна: 1 885 ₴

