-5%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різнокольорові презервативи з вусиками можуть підняти ваші сексуальні ігри на новий рівень. Розташовані на них різноманітні кульки і вусики, здатні довести вашого партнера до неймовірного оргазму. Вони створені для додаткової стимуляції стінок вагіни. Експериментуйте, насолоджуйтесь життям на повну катушку, відчувайте задоволення від нових, неймовірних відчуттів. Феєрія почуттів і яскраві кольори - це саме те, що вам так не вистачало.
Ціна вказана за 1 штуку. Настійно рекомендуємо використовувати з водною змазкою!!!
В наявності кольори: 1 (червоний), 2 (рожевий), 3 (зелений), 4 (помаранчевий), 5 (синій)
Довжина: 180 мм. Ширина: 52 мм. Товщина стінки: 0,07 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 180 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | З вусиками і кульками |
| Товщина | 0.07 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Силікон |
- Ціна: 44,65 ₴
- В наявності
- Код: 81059-2119 SF
Презервативи з вусиками шипами пупиришками WowSex
47 ₴
44,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (93) 132-44-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
